عکس دروغ ذاکری در ناسا – که در واقع فرودگاه شونفلد آلمان است:-)

اینجا ناسا است ! این توضیحی است که ذاکری بر پائین این عکس در فیسبوک خود نوشته است اما طبیعت ذاکری بر مبنای دروغ و فریب دیگران است او مدعی است اینجا ناسا بوده و در این عکس البته رضا کهلیلی را نیز تگ نموده و مدعی است با او در این مکان( ناسا در آمریکا) بوده است ، این در حالی است که اصلا افرادی که همچون ذاکری سابقه عضویت در سازمانهای جاسوسی و یا تروریستی داشته اند بنا بر قانون فدرال ورودشان به خاک آمریکا ممنوع است .اما به راستی اینجا کجاست ؟ با کمی جستجو در اینترنت متوجه میشوید که اینجا نمایشگاه هوانوردی آلمان است ! مکانی که سال گذشته بزرگ ترین نمایشگاه آلمانی هوانوردی ای ال ا و با رکورد جدیدی در فرودگاه شونفلد شهر برلین برگزار شد .

Zakeri in NASA but only in his dream!

Zakeri claims to have this photo taken in NASA :-) It is in Germany Berlin Schönefeld Airport

در این نمایش هوایی که از تاریخ هشتم الی سیزدهم ماه جون برگزار می شود، ۱۱۵۰ نمایش دهنده از ۴۸ کشور شرکت خواهند کرد. این در حالیست که در نمایش سال ۲۰۰۸ تنها ۳۷ کشور حاضر شدند. آنگونه که اتحادیه صنایع هوا-فضای آلمان گزارش میکند کلیه اراضی نمایشگاه به فروش رفته است.
در این نمایشگاه ۲۶۰ وسیله پرواز از جمله هواپیماهای مسافرتی، جت های نظامی، هواپیماهای نوستالژیک و هواپیماهای جنجال برانگیز«غول های هوا» به نمایش گذاشته خواهد شد. سخنگوی نمایشگاه برلین، میشایل هوفر می گوید:«کشور شریک نمایشگاه ILA در امسال، کشور سویس است که در کنارنمایش ناوگان هوایی جت سویس با نام «Patrouille Suisse» با ایجاد غرفه مشترک صنایع هوایی دراین نمایشگاه شرکت خواهد کرد.
ستاره نمایشگاه ILA هواپیمای نظامی A400M می باشد که برای اولین بار به نمایش گذاشته می شود. هواپیمای دو طبقه ایر باس A380 مجدداً در برنامه پروازنمایشی گنجانده شده است. به دلایل امنیتی به هواپیماهای هنری از نوع جت های نظامی و ماشین های دارای موتور تشعشعی اجازه نمایش داده نمی شود.Screen shot 2013-07-26 at 3.16.33 PM
این نمایش هوایی که هر دو سال به طور مرتب برگزار می شود، هر ساله بینندگان بسیاری را جذب می نماید. در نمایشگاه ILA در سال ۲۰۰۸ بیش از ۲۴۰۰۰۰ بیننده از نمایشگاه بازدید نمودند. هواپیماهای روسی در برنامه پرواز نمایشگاه امسال گنجانده نشده اند.صنایع هوانوردی روسیه فقط با یک غرفه در نمایشگاه امسال حاضر می شوند. درعوض، شرکت هوانوردی آمریکایی بوینگ پس از ۱۲ سال در سالن های نمایشگاه ILA حضور می یابد. این نمایشگاه به منزله کارت ویزیتی برای صنایع هوانوردی آلمان به شمار می رود. نمایشگاه ILA جامع ترین برنامه همایش های تخصصی در سطح جهان را نیز در بر می گیرد از این رو انتظار می رود در طول مدت برگزاری نمایشگاه که ۶ روز می باشد نمایندگانی از بخش های سیاسی، اقتصادی، نظامی و نیز تحقیقاتی به طور گسترده از این نمایشگاه بازدید نمایند. شرکت دراین نمایشگاه این نمایشگاه فقط برای صنایع بزرگ جذاب نیست بلکه تقاضا برای اجاره مکان غرفه از طرف .
شرکت های متوسط تجهیز و توزیع اینگونه صنایع نیزبسیار بالاست. ۲۵۰ تولید کننده از ۱۶ کشور جهان محصولات و خدمات خود را به نمایش خواهند گذاشت. آن گونه که برگزار کنندگان نمایشگاه توضیح می دهند، نمایشگاه ILA مکان مناسبی برای برقراری ارتباط بین تولید کنندگان این صنایع با شرکت های شاخص و نیز بازدید کنندگان متخصص است. یکی از پر بیننده ترین قسمت های نمایشگاه به فضانوردی اختصاص دارد. درقسمت «Space Pavillion» موتور اصلی موشک آریان ۵ به نمایش گذارده خواهد شد. ایستگاه بین المللی فضایی ISS نیز قابل بازدید خواهد بود. در باره جنبه های عملی سفر به فضا مانند نظاره کره زمین، جهت یابی و مخابرات نیز با کمک ماکت ها و تصاویرتوضیح داده خواهد شد. نمایشگاه ILA قدیمی ترین نمایشگاه هوانوردی دنیاست که پس از فروپاشی دیوار برلین در سال ۱۹۹۲ از هانوفر مجدداً به برلین منتقل شد. با این تغییر مکان، نمایشگاه مجدداً درخشش و شهرت خود را باز یافت