اشپیگل آنلاین در رابطه با دادگاه ترور هامبورگ در مورد شهادت ذاکری

 

بر اساس ژورنال قانون آلمان که یکی از ژورنالهای برتر دنیا است، و اشپیگل آنلاین در رابطه با دادگاهی ترور هامبورگ در مورد شهادت ذاکری در آن دادگاه چنین مینویسد:

شاهدی که اصرار به عدم افشای نام خود میباشد به پلیس فدرال آلمان اطمینان داده بود که مدارکی دال برمشارکت “عبدالغنی مزودی” در حمله ۱۱ سپتامبر دارد، این شاهد معلوم شد که یک ایرانی به اسم حمید رضا ذاکری است به نوشته اشپیگل آنلاین فردی بسیار مشکوک بوده که قبلا هم برای ایران جاسوسی میکرده و هم برای سیا.
ذاکری در میان سازمانهای اطلاعتی غرب مشهور به شایعه پراکنی و هزیان گویی و حرافی است که فرق حقیقت با تخیلات را نمیداند.

http://www.wsws.org/en/articles/2004/02/mazo-f05.html
German Law Journal

دادگاه آلمان شواهد آخرین شاهد، یعنی ذاکری را بخاطرمشکوک بودن نپذیرفت زیرا ایشان دادوستدهایی در مبادله اطلاعات داشته و سود و منافع شخصی در آن داشته است.

http://www.germanlawjournal.com/pdfs/Vol05No07/PDF_Vol_05_No_07_791-828_Public_Wolf.pdf
Spiegel

سازمان سیا و فدرال آمریکا همان دیدی را در مورد ذاکری دارند که در دید ملت ایران نسبت به ایشان موجود است، آدمی هرزه گو، متقلب، و کسی که فرق بین حقیقت و تخیلات را نمیداند.

دید سازمان امنیت و اطلاعات ترکیه و یا میت هم نسبت به ذاکری همان دید سازمانهای اطلاعتی غربی است که در بالا به آنها اشاره شده. احتمالا تنها سازمان اطلاعتی که با ذاکری در تماس مستقیم و ۲۴ ساعته است همان سازمان اطلاعتی کتذ است. کتذ همان “کشور تخیلی ذاکری” است.

ذاکری کیست؟

:اسم و مشخصات

حمید رضا ذاکری متولد ۳ مارس ۱۹۶۴ در شهر اصفهان میباشد، البته حمیدرضا ذاکری اسم واقعی ایشان نمیباشد، یکی از نشانه های آدمهای ترسو پنهان کردن اسم واقعی شان میباشد. “علی رضا سلیمان پاک” اسم واقعی حمیدرضا ذاکری است. این اطلاعات طبق کپی پاسپورتشان میباشد.از اسامی دیگر ایشان آنتونیو صرافزاده میباشد.

:شغل سابق

طبق گفته خودشان در اوایل انقلاب به عضویت سپاه در میاید و بعد مامور اطلاعات سپاه میشود، بعد از آن در سال ۱۳۶۳ مامور اطللاعات رژیم بوده است، کار اصلیشان هم بازجویی بوده است. میتوانید این کلیپها بعدا ببینید.
در سال ۲۰۰۱ از ایران خارج میشوند. ایشان میگویند که بازرس ویژه سازمان اطلاعات رهبری بوده ولی به هیچ عنوان در مورد ۱۲ سال بازجوییشان چیزی نمیگویند.

دقیقه ۱:۱۵:۳۰ مصاحبه با آقای سربی
http://www.youtube.com/watch?v=gSVLJ66mMHo&list=PLvklQKN-MpwzecXj7iSuD23y5cxZhWIl2

بعد از اینکه به گفته خود آقای سربی، ذاکری کلاه باردار از آب درامد

http://www.youtube.com/watch?v=lOqVrb54vJQ

:شغل فعلی
مطمئنا در آمد ایشان از چندین راه میباشد، ولی چندین راه در آمد ایشان از این قرار است:
۱- اخاذی و تهدید – روشی که ایشان توسط جمهوری اسلامی با آن بزرگ و تربیت شده یعنی بازجویی یکی از روش هایی است که ایشان برای گرفتن پول استفاده میکند.
۲- ساخت اطلاعات و اخبار دروغ و قاطی کردن آن با کمی اطللاعات درست و فروختن آن به چندین سایت و یا احتمالا از طریق مصاحبه. منتها بخاطر اینکه ایشان هیچ شهرت خوبی از لحاظ شخصیتی و صداقت ندارند تنها راهی که ایشان میتواند اخبارشان را بفروشد از طریق واسطه میباشد، که از این راه سهمی هم عاید ایشان میگردد.

:شخصیت ایشان
۱- انسانی بسیار دروغ گو میباشد
۲- انسانی بیرحم و تقریبا میشود گفت انسانیتی در ایشان موجود نیست، البته اینها از کسی که دهها سال بازجو بوده اند بعید نیست.
۳- بسیار عاشق شهرت هستند، میخواهد با آدمهای معروفی باشند,مخصوصا علاقه شدیدی به بودن با آدمهای اطلاعتی دارند.
۴- فریبکار استاد جعل و دروغ، تنها شخصیتی که میشود به آن نمره ۲۰ را داد.
۵- تناقض در حرف و عمل
۶- نبود هوش و ذکاوت، یا میشود گفت حماقت محض
۷- (سواد بسیار پایین (در حد ۲ راهنمایی شاگرد تنبل، ۴ ابتدای شاگرد باهوش

از فیسبوک ایشان شروع کنیم:
به این تصویر از صفحه فیسبوک ایشان نگاه کنید.
Screen-shot-2013-07-14-at-12.37.43-AM[1]

ذاکری برای فریب مردم اکثرا وانمود میکند که در آمریکا است، و یا مینویسد که برای کنفرانس به سیا رفته، و یا رفته ناسا! در صورتی که ایشان را دیگر به آمریکا راه نمیدهند. در آلمان زندگی میکند و به کسی هم نمیگوید آیا انسانهای زیادی را در حین بازجویی شکنجه داده است و ترسش از آن است و یا اینکه دلیل دیگری دارد که باید از خود ایشان این سوالها را پرسید.

سوال اول: در طول حد اقل ۱۲ سال بازجویی چه کسانی را بازجویی کرده اید، اسمشان باید یادش بماند، از چه شیوه ای استفاده میکردید، چقدر شکنجه داده اید، آیا در قتل، مجروحیت، و معلولیت کسی هم شرکت کرده اید؟
سوال دوم: در آمد ماهیانه شما در ماههای آخر که در ایران بودید چقدر بود و از چند جا بود؟
سوال سوم: ایشان نوشته اند که دانشگاه امام محمد باقر رفته اند، این دانشگاه کجاست و رشته تحصیلیتان چه بوده است و تا چه حد درس خوانده اید؟
نوشته های ایشان چه به فارسی و چه به انگلیسی آنقدر غلطهای اساسی و ابتدایی دارد که تنها استنباطی که از آن میشود این است که ایشان فقط کار اصلیشان بازجویی با شکنجه و آزار بوده است، اگر بغیر از این است باید از ایشان پرسید که شما با این سواد کم کارتان واقعا چه بوده است؟
برای مثال ابتدایی ترین چیزی که ایشان باید یاد بگیرد این است که اگر واقعا مامور اطلاعات بوده است، انگلیسی آن اینطوری است:
Former Iranian Intelligence Service Employee <zakeri2001@gmail.com>
در صورتی که تا چندی پیش ایشان اینطوری مینوشتند که بهش گفته شد تصحیح کند :
Former Iranian Intelligent Service Employ <zakeri2001@gmail.com>

یعنی فرق بین اسم و صفت را نمیداند که یک چیز عادی در میان بازجویان میباشد

یا در همان فیسبوک خودش نوشته:
former iranian secrect service
در صورتی که صحیحش این است:
Former Iranian Secret Service Agent
Screen-shot-2013-07-13-at-6.00.29-PM[1]

این نشان میدهد که سواد ایشان در حدود دوم راهنمایی بوده است و یا مثل دیگر ماموران سپاهی از آن مدارک دانشگاهی که با یک تلفن بدست میاید در سابقه اش بوده است.

در فیسبوکش نوشته که در آمریکا است و در ناسا است و با رضا کهلیلی است، رضا کهلیلی مامور سابق سیا در سپاه پاسداران بوده است.
Zakeri-Alone[1]
http://atimetobetray.com/
وقتی با آقای رضا کهلیلی تماس گرفته شد مبنی بر اینکه آیا ایشان با شما در ناسا بوده است که در فیسبوکشان گذشته اند، ایشان گفتند که من ذاکری را تا بحال نه دیدمش و نه با ایشان در ناسا بودهام
بسیاری از مردم و کسانی که که در فیسبوک ایشان هستند به باور اینکه ایشان از دوران سیاه و معاش حرام و دروغ و شکنجه الحمد لله توبه کرده اند و دیگر نباید اهل دروغ باشند، باورشان میشود، البته با کمی دقت در کار ایشان و تحقیق در گوگل میشود فهمید که آدم بسیار شارلاتانی میباشند.

تناقض در حرفهای ایشان, ترفند و تاکتیک ایشان برای ترساندن و تهدید، و اخاذی از ژورنالیستها و پناهندگان, و موضوعا ت دیگر در آینده همه با مدرک

ذاکری آنقدر دروغ گفته است که حتی در بین کلامش حرف درستی هم باشد کسی باور نمیکند.
دلیل دسترسی به پاسپورت ایشان و دلیل ارتباط با ایشان در صورت نیاز در آینده درج خواهد گردید.

شاید که سالیان درازی که ایشان شغلشان بازجویی و اذیت و آزار مردم ایران بوده و حالا هم فشار مالی تاثیر شدیدتری روی افکار ایشان گذاشته که ایشان فرق بین حقیقت و تخیلات را نمیفهمد.

اقدامات قانونی علیه ذاکری صورت گرفته است که در آینده نزدیک توضیح داده خواهد شد. در ضمن اگر کسانی توسط ذاکری تهدید شده اند، و یا مورد اخاذی قرار گرفته اند و یا ضرری از طرف ایشان متوجه آنان شده است با ما تماس بگیرند. اگر تا بحال کسی از ایشان در دادگاههای آلمان شکایتی نکرده است، برای اولین بار ایشان بخاطر جرائمی که مرتکب شده اند متحمل جریمه نقدی خواهند شد، اگر کسی دیگری از ایشان تا بحال شکایتی کرده است ایشان به زندان خواهد رفت.

دید مثبتی هم که کنت تیمرمن از ذاکری در قدیم داشته که ذاکری دائما از آن استفاده میکرده الان موجود نیست. ذاکری دیگر شخصیتی حقوقی و یا اطلاعتی نمیتواند پیدا کند که از ایشان تعریفی بکنند و یا ایشان را تایید کنند. تنها تاییدیه ذاکری فقط از سازمان اطلاعتی کتذ میباشد که به نوبه خود البته حائز اهمیت است.

تنها ترفند ذاکری دروغ های بزرگی مثل این است:

با سازمان میت تماس گرفتم

میت با شما تماس خواهد گرفت

من برای شما کارت سبز یا کارت اقامت میگیرم

من جلوی قبولی شما را میگیرم

من شما را به زندان میاندازم

من مصونیت سیاسی دارم

من با سیا در تماس هستم

من با سازمان فدرال آمریکا در تماس هستم

از من خواسته شده در مورد شما تحقیق کنم

پرونده شما دست من است

و ده ها مورد دیگر

دوستان میتوانند در مورد فرد بذهکاری مثل ذاکری به سازمانها و مخصوصا سایتهایی که در مورد ایشان نوشته اند گزارش دهند و یا در فیسبوک گزارش بدهند که از اسم دیگری استفاده میکند و توام با هتک حرمت و شایعه پراکنی میباشد.

کسانی که مورد تهدید ذاکری تماس گرفته اند با این ایمیل تماس بگیرند:
legalcase@yahoo.com